Przejdź do głównej zawartości

Boho w szkole


Czy możliwym jest wykonanie portretów boho dla wszystkich dzieci w szkole? Ile czasu zajęłaby mi realizacja takiego pomysłu? Zamierzam udowodnić sobie i innym, że około dwóch tygodni ;-)

Przykładowa aranżacja z wykorzystaniem portretów boho w miejscu pracy.
Przyjdę do Waszej szkoły lub przedszkola. Sfotografuję każde dziecko. Na podstawie zdjęć wykonam portrety w klimacie boho. Będzie można je zobaczyć bezpośrednio w szkole. Obrazki powieszę we wcześniej ustalonym miejscu: może to być szatnia, korytarz szkolny, a może stołówka lub świetlica? Jestem otwarta na Wasze propozycje.

Przykładowa mozaika z portretów w klimacie boho
Wydrukowane mozaiki z miniaturek boho zawisną w miejscu, do którego dzieci i rodzice mają swobodny dostęp. Dodatkowo rodzicom sportretowanych dzieciaków proponuję możliwość zamówienia portretu z 20% zniżką na wybranym medium: może to być blejtram, papier fotograficzny lub poduszka.

Przykładowa aranżacja przy placu zabaw
Każda szkoła, która podejmie ze mną współpracę otrzyma kod rabatowy do mojego sklepu na www.smirkova.com na 20% na wszystkie portrety (bohodeco, vintage, doodle oraz wabi-sabi) oraz piękne kolorowe wydruki, które wyeksponuję w szkole.

Zapraszam do kontaktu, do pytań i do współpracy.

mail: eva.smirkova@gmail.com
Tel: 695 401 485

Komentarze