cennik

Wszystkie podane ceny zawierają koszt dostarczenia obrazu pod wskazany adres w Polsce. Pan kurier dostarczy zabezpieczone krosno malarskie z wysokiej jakości nadrukiem grafiki mojego autorstwa na płótnie (pod same drzwi). Blejtram taki jest tworem gotowym do powieszenia na ścianie, nie wymaga dodatkowej ramy. Więcej info o różnych technikach i stylach portretów do wyboru można znaleźć poniżej.

deco portraits/plamy na bogato
Portrety w wersji "deco" wykonuję od kilku lat. Do stworzenia ich wykorzystuję barwne plamy dekalkomanii i konturowe rysunki wykonane ołówkiem (delikatne, choć zdecydowane). Lubię bawić się takim portretem zwłaszcza wtedy, gdy mi brakuje koloru w otoczeniu. Efekt tej pracy to prawdziwa bomba barw.

1 osoba - 400 PLN
2 osoby- 530 PLN
3 osoby - 660 PLN
4 osoby - 790 PLN

vintage portraits/myszką trącane/retro
Portrety myszką trącane powstają, jak kolaże. Wycinam, sklejam, koloruję. Zaczęłam odwiedzać pchle targi. Znajduję stare zdjęcia, niejednokrotnie wiek ich sięga niemal stu lat. Wykorzystuję je w swoich pracach. Jeśli ktoś chciałby zmówić taki portret, jako prezent (niespodziankę), należy  pamiętać o tym, że kolaże takie są przeznaczone dla ludzi o specyficznym poczuciu humoru ;-)

1 osoba - 370 PLN
para/małżeński - 500 PLN
3 osoby - 610 PLN
4 osoby - 730 PLN
grupowy [gdzie "x" to ilość osób] - 200 + 120x [PLN]

wabi sabi portraits
Portret dla ludzi, którzy zakochali się w kolorach ziemi i niekoniecznie wielbią szał soczystości barw, ale za to potrafią docenić spontaniczność linii, nawet gdy kontur nie jest perfekcyjny, a drżenie ręki staje się autentycznym atutem w procesie twórczym ;-P Dla ludzi, którzy odmawiają sobie dążenia do perfekcji ponad wszystko. Dla tych, którzy wolą pomajsterkować i posklejać, zamiast wyrzucić i nabyć nowe. Koncepcja wabi sabi mnie przekonuje i mocno wzrusza. Dodatkowo: to ponoć niezwykle modny trend 2018 roku. Choć wydaje mi się, że w tej kwestii nie ma co wierzyć w modę. Wabi sabi działa. Tak po prostu i zwyczajnie, jak to w życiu.

1 osoba - 400 PLN
2 osoby - 530 PLN
3 osoby - 660 PLN
4 osoby - 790 PLN

doodle portraits/mindfulness'owe bazgroły
Ukojenie płynące z jednostajnie kreślonej dekoracji jest dogłębne. Koi myśli ;-) Jedna z moich przyjaciółek mówi, że to "mindfulness'owe kolorowanki". Osobiście polecam do kompletu dokupić farbki neonowe i lampę ultrafioletową i oddać się wzorowi bez reszty. Portrety "nabazgrolone" to dekoracyjne czarno-białe twory (ta biel świeci w uv :P ) i koniec-końców mogą też pozostać w wersji b&w nietknięte. Wybór należy do Was.

1 osoba - 420 PLN
2 osoby - 540 PLN
3 osoby - 660 PLN


boho portraits/pop/sito na syto/boho-maz
Portrety boho bazują na dwóch składowych: silnego, ekspresyjnego tła w soczystych kolorach i twarzy potraktowanej graficznie (zazwyczaj jest to czerń i biel). To dobry dodatek do dzikiego wnętrza ;-) (w czystym, białym też doskonale się wpasowuje), bo to silny akcent kolorystyczny. Portrety boho zazwyczaj są kwadratami i sprawdzają się idealnie, jako blejtram, poduszka, zegar ścienny. Konwencja wymusza jednak pewne ograniczenia - to portrety jedno/dwu-osobowe.

 1 osoba (blejtram 50 cm x 50 cm) - 155 PLN
2 osoby (blejtram 50 cm x 50 cm) - 210 PLN
1 osoba (blejtram 100 cm x 100 cm) - 260 PLN
2 osoby (blejtram 100 cm x 100 cm) - 320 PLN
zegar ścienny boho - 170 PLN
poduszka boho (40 cm x 40 cm) - 130 PLN

Komentarze