rekomendacje"Dostałam dzisiaj Twój obraz, czyli mój portret.
Jest PRZEPIĘKNY!!!!
Moja mina oddana genialnie, a kolory na włosach robią wrażenie, jakby moje pomysły latały dokoła mojej głowy!
Nie mogę się przestać nim zachwycać i co więcej (...) wszystkim bardzo się podoba!
Dostałam już kilkadziesiąt wiadomości z taką informacją.
Obraz na pewno zawiśnie w Przestrzeni PSC
Jeszcze raz dziękuje bardzo"

Ola Budzyńska"Chciałabym Pani podziękować za portret mojego przyjaciela. Pomimo braku zdjęć w dobrej rozdzielczości udało się zrealizować cały projekt szybko i fachowo. Został dostarczony w terminie.


Chciałabym również podziękować za zniszczenie całej korespondencji i zdjęć modela.

Pozdrawiam serdecznie"
Agnieszka


"Zamiast pisać o portretach, których klasę widać, wolę wspomnieć o Ewie, która się za nimi kryje. To istota o anielskiej cierpliwości, zachowująca w obliczu rozkapryszonego klienta iście stoicki spokój. Kiedy kolejny raz zmieniałam kolor tła, tylko po to, by powrócić do pierwotnej koncepcji, Ewa taktownie nie przypomniała, że przecież od niej zaczęliśmy. Była kreatywna, proponowała po kilka rozwiązań, uważnie wsłuchiwała się w moje oczekiwania. W efekcie dostałam dokładnie to, czego oczekiwałam. Żeby z każdym się tak gładko współpracowało..."

Weronika Gołębiewicz (z małżonkiem:)
[portretu zamówionego przez Weronikę nie mogę póki co pokazać. To byłby falstart =P E.W.]

"Kilka dni temu dostaliśmy portret w prezencie z okazji 2 rocznicy ślubu (teraz sobie przypominam jak rozmawiałam z mamą i żaliłam się, że nie mam pomysłu na ścianę w salonie :) Byliśmy bardzo mile zaskoczeni, kiedy ukazał się nam portret :) Jest wspaniały, kolorowy i bije z niego pozytywna energia. Pakuję i zabieram do Edynburga, żeby rozweselał mdłe ściany:) Moim zdaniem jest to wspaniały pomysł na prezent, który pozostanie na długo".
Daria Witek"Lubię siebie na tym portrecie choć poza nieco kontrowersyjna :)  Ewa ma dar szukania, wyciągania i wreszcie oryginalnego prezentowania "ludzkich podszewek", interesujących szczegółów i tych wszystkich smaczków...
Polecam gorąco!!!"
Anna Charewicz"Pani Ewo, przyłapała mnie pani na byciu sobą. Bardzo dziękuję za to i za piękny portret".
Łukasz Szymański"Ewa napisała, że "oto nieudana migawka,która bardzo dobrze oddaje klimat chwili". Ot co! A oto chyba chodzi w w portretach,prawda? Dzięki za bardzo udane i osobiste zatrzymanie chwili :) Wisi sobie ona w salonie i "okłamuje czas"  :)))) I dodam jeszcze,że zawsze wzbudza  zainteresowanie moich gości".
Anna Charewicz"To był nasz pierwszy obraz od Ewy i był ogromnym zaskoczeniem!! Dobór kolorów i efekt końcowy: Powalający!!!! Uwielbiam ten obraz! Komponuje się w nasze wnętrze idealnie z pozostałymi obrazami dzieci. Polecam polecam i jeszcze raz polecam. To niesamowite jak można ze zwykłego zdjęcia wykreować artystyczne dzieło."
Yantarka Bartyzel


"Kiedy pierwszy raz spotkałam obrazy pani Ewy pomyślałam sobie, że opowiadają piękne historie. Nieśmiało wysłałam zdjęcie i dostałam projekt, który był dokładnie taki, jaki miał być. A gdy obraz przyjechał wiedziałam, że stanie się częścią mojego domu. Uśmiecham się do niego codziennie. Jest dla mnie czymś więcej niż zdjęcie, i czymś więcej nawet niż obraz, bo przedstawia dwie moje córeczki. Idealny, żeby zająć pół mojej ściany. I jeszcze nikt nie przeszedł obok niego obojętnie. A ja sama lubię mówić, że to najpiękniejsza rzecz w moim domu i wiem, że będzie z nami podróżować przez całe życie. Dziękuję pani Ewo!"
Anna Hapunik


"Zamówiłam z siostrą obraz u Pani Ewy na 25. rocznicę ślubu rodziców - szukałyśmy czegoś niepowtarzalnego, co podkreśli tak ważny dla naszej rodziny dzień. Gdy go tylko zobaczyłam, od razu wiedziałam, że to strzał w dziesiątkę. Rodzice bardzo wzruszyli się na jego widok - przypomniał im ich najpiękniejszy dzień w życiu. Od tamtej pory wisi dumnie na ścianie w salonie."
Paulina Dziergas


"Having ordered portraits from you before, I knew the latest one would be good,but I have to say I was still unprepared for how brilliant this latest piece would be! It is absolutely perfect!! I cannot thank you enough for this latest addition to our wall! Many, many thanks!! "
Russ Bourner


"bardzo piękny obraz, wisi na zaszczytnym miejscu w domu. dziękuje pani Ewo. polecam bardzo".
Wojtek Łukianowicz


"Nasz portret zajmuje czołowe miejsce w naszej wspólnej sypialni. Jest przekolorowy, patrząc na niego czuję się pozytywna energię i nasze wielkie szczęście :) z obrazami Pani Ewy jest jak z tatuażem, jak się zrobi jeden, myśli się o kolejnym :)"
Anna Szmigielska"Obraz u Ewy zamówiłam jako prezent na naszą rocznicę ślubu. Dotarł idealnie na czas, po otwarciu opakowania oboje z mężem zaniemówiliśmy z wrażenia!! Jest świetny, zdobi naszą jadalnie. Każdy odwiedzający gość - podobnie jak my- zachwyca się tym dziełem!! Serdecznie polecam!! Dziękuję Ewa!!"

Małgosia i Piotr Banasik